• Ściągaczki do okien, akcesoria wymienne

Zestaw, ściągaczka z myjką do okien „BIONIC DUO”

Nazwa artykułu z dostępnymi szerokościami Preis Menge
Myjka, ściągaczka do okien „Duo“ (15 cm) guma miękka  
Myjka, ściągaczka do okien „Duo“ (25 cm) guma miękka  
Myjka, ściągaczka do okien „Duo“ (35 cm) guma miękka  
Myjka, ściągaczka do okien „Duo“ (45 cm) guma miękka  
Myjka, ściągaczka do okien „Duo“ (55 cm) guma miękka  

Przegląd

Myjka i ściągaczka do okien w jednym systemie profi.

Sciagaczka myjka

Szczegóły

Specjalistyczny  zestaw do mycia szyb w komplecie z uchwytem myjki, oraz ściągaczki. Wykonana z bawełny myjka cechuje się podwyższoną odpornością i długotrwałością,  ponadto konstrukcja myjki zapobiega się pruciu. Wyposażona w rzepy, które dają idealne mocowanie jej na uchwycie. Na prowadnicy ściągaczki jest możliwość zastosowania gumy o różnej twardości, w zależności od temperatury otoczenia.
Wartym podkreślenia jest możliwość połączenia zestawu z przegubem kątowym, który da dodatkową możliwość pracy w różnych warunkach nachylenia myjącej płaszczyzny. Całkowitym uzupełnieniem jest współpraca z prętami teleskopowymi umożliwiającymi wykonywać pracę na różnych wysokościach.

Skóra naturalna LEWI. Przewyższa walorami wszelkie inne wyroby tego typu.
Test porównawczy ze ścierkami syntetycznymi lub z mikrofazy pokazują że: wchłanianie i wyciskanie wody przez skórę naturalną przewyższa w sposób znakomity inne produkty. Przy właściwym użytkowaniu skóra zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Pozostałą i bardzo ważną korzyścią jest, że skóra nie przewodzi, tzn. powierzchnie czyszczone nie przyjmują ładunków elektrycznych i nie przyciągają kurzu i paprochów, przez co pozostają dłużej czyste.

Czytaj dalej